BOSCH на Kyiv Maker Faire

 

Бути  мейкером може кожен. Але більше шансів бути класним мейкером, коли в тебе класний інструмент. Ми щасливі представити вам нашого генерального спонсора Bosch, компанію, без якої неможливо представити мейкерів. Одне з досягнень Bosch в тому, що компанія пропонує якісні інструменти не лише для професіоналів, а для кожного.
З Bosch будь-який DIY стає простіше. Ви отримуєте за доволення від роботи та класний результат.

Дніпровська міська рада

В команди нашого фестивалю амбітні плани розвитку але всім зрозуміло, що без допомоги партнерів реалізувати їх всі в короткий час було б складно. Ми всі вдячні Дніпровській міській раді за то, що Dnipro Mini Maker Faire відбудеться вже у 2018 році.
                                                                  

Національний центр аерокосмічної освіти імені Макарова

 

Ще одна велика радість в тому, що Dnipro Mini Maker Faire відбудеться на платформі нашого партнера Національного Центру Аерокосмічної Освіти Молоді імені Макарова. Для розвитку мейкерського руху в Україні дуже важливо використовувати потенціал який вже є нашим надбанням, та завжди триматися освітніх установ, які відкриті до діалогу та пошуку. Впевнені, що цього року Mini Maker Faire у Дніпрі знайшов одне з найкращих місць, щоб розгорнутись і здивувати всіх.

ІНТЕРПАЙП долучився до Mini Maker Faire

Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП стала регіональним партнером руху мейкерів та стартаперів Mini Maker Faire. Дуже приємно, що представники такої великої компанії розуміють всю важливість популяризації діла мейкерства в нашій країні і радо долучаються до роботи з нами. На Dnipro Mini Maker Faire представники компанії ІНТЕРПАЙП будуть виробляти дива з металом і розказувати як саме це в них виходить.

РАДІОМАГ – наш незмінний партнер

Найбільший в Україні оптово-роздрібний інтернет-магазин електронних компонентів і комплектуючих РАДІОМАГ РКС КОМПОНЕНТИ. Наш проект дуже влично зійшовся з командою Радіомага на темі дитячих розвиваючих наборів. Окрім всього, компанія Радіомаг займається виробництвом конструкторів для вивчення простої електроніки в ігровій формі. Кожен набор має на своїй меті познайомити дитину з новими типами елементів та на прикладі працюючої моделі практично продемонструвати, що тут і як.

 

toys4brain – спеціалізований онлайн-магазин STEM-іграшок

Ще один особливий партнер Dnipro Mini Maker Faire 2018 – це магазин STEM-іграшокSTEM-манія почалася з освіти. Адже нові професії, які почали щоденно з’являтися, вимагали навичок, які допомагали вирішувати задачі на межі дисциплін, а таких знань діти, зазвичай, не отримували в школі. Саме тому ми вважаємо, що проект робить величезну роботу – заповнює ті пробіли у освіті наших дітей, які мають бути надолужені.