Ми українська компанія РАДІОМАГ, яка два роки тому випустила у світ українські конструктори «Практична електроніка». Набори покликані навчати усіх бажаючих основам електроніки. За цей час існування ми не тільки запустили у продаж наші конструктори, але й відкрили курси з електроніки для дітей, та в листопаді 2016 відвідали виставку «Electronica 2016» у Мюнхені.

Глибоко переконані, що залучення дітей з малого віку до роботи над елементарними схемами з елктроніки, принесе свої результати. Нове покоління живе в новому світі, швидшому, високотехнологічному і саме тому ми хочемо надати дітями базові навички в сферах, які можуть стати для них незамінними.

Цього року на Dnipro Mini Maker Faire ми організуємо зону пайки для всіх бажаючих, щоб якомога більше людей відкрили для себе електроніку та зацікавились у її опануванні. Дорослі, підлітки и діти зможуть потримати в руці всі необхідні інструменти і погратися в справжнього винахідника. Повірте, захват дитини, що зібрала єлеметарну схему з батарейкою і ліхтарикм можна порівняти тільки із захватом людини дорослої, яка вперше зробила те саме. Але ми не просимо довіритись нам на слово, а закликаємо прийти і провести власні практичні дослідження)

Тож збирайтеся і приходьте до нашого стенду 21 квітня.