Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП стала регіональним партнером руху мейкерів та стартаперів Mini Maker Faire. Цього року міжнародний фестиваль мейкерів вперше відбудеться в Дніпрі.

«ІНТЕРПАЙП – промислова компанія, в які працюють тисячі інженерів та кваліфікованих працівників. У кожного з них був свій шлях, деякі прийшли до своєї справи через технічін хобі та мейкерство. Ми вважаємо, що участь у фестивалях такого типу, як Mini Maker Faire допоможе популяризувати технічні професії, стимулювати інтерес молодого покоління до техніки та технологій.» – коментує директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП, Дмитро Кисилевский

 

Перша Mini Maker Faire в Дніпрі відбудеться 21 квітня. На фестивалі ІНТЕРПАЙП представить скульптури з металу, зроблені металургами-мейкерами; представники компанії покажуть, як працюють токарні та сверлильні станки, виточать мініатюрні коліщатка та колпари – зменшений варіант продукції, яку в промислових масштабах виробляють на заводах ІНТЕРПАЙП.

ІНТЕРПАЙП– українська промислова компанія, виробник безшовних труб та ж/д колес. Продукція компанії експортується в більш ніж 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розташваних на ключових ринках СНД, Близткого Сходу, Північної Америка та Европи.  Обсяг продажів труб та колес на 2015 рік склав 600 тис. тон. В 2016 році ІНТЕРПАЙП реалізувала 572 тыс. тон продукції. Компанія входить в десятку лідерів з виробництва бесшовних труб у світі. 

Сьогодні в ІНТЕРПАЙП працює 12 тис. співробітників і кожен з них, безумновно, мейкер!