Проект GreenLab-farm Karpus просуває ідею міського ферменства. Використовуючи розумні горщики команда проекту пропонує почати вирощувати пряні трави, салати, овочі і квіти в школах та дитячих закладах. Наразі головна мета ініціативи створити спільноту “юних міських фермерів” для навчання, розвитку, гри і задоволення!

 

Ось, що самі засновники кажуть про свою роботу:

Ми веселі фермери і дуже полюбляємо природу. Ми постійно спостерігаємо за нею, а вона ділиться з нами різними «цікавинками». І у нас виникла ідея поділитися частинкою цієї дивовижної природи з мешканцями міста. Наразі батьки та діти (маленькі та великі сім‘ї) насолоджуються смачними їстівними травами вдома та навчаються їх вирощувати у горщиках на підвіконні. Одна сім‘я, так зацікавилася цією ідеєю, що запросила нас провести урок веселого фермерства у школі.

Діти з радістю знайомилися з рослинами, пробували їх на смак, пересаджували у великі горщики та отримували нові знання та досвід. Тоді і народилося в нас бажання створити спільноту «юних міських фермерів» в школах та дитячих закладах. Ми вважаємо, що знайомити дітей з природою тільки через підручник замало. Діти можуть вчитись спостерігати, практично взаємодіяти та навчатись у природи. А веселі ігри, розумні горщики та технології стануть нам тільки в допомозі.

«Вирощування їжі» своїми руками дає гарний досвід і впевненість дітям. Вони здобувають реальну навичку роботи з землею, базові поняття про те, як взагалі проходить процесс вирощування рослини. Для дітей із міста – це не просто атракціон, можливо программа від GreenLab-farm Karpus стане чи не єдиною можливістю навчитися того, з чим покоління до них народжувалися – фундаментальне і таке просте поняття про живе.

Ідея того, що діти вирощують і їдять смачні врожаї із салатів, трав, овочів, вчаться піклуватися про своє здоров’я і знають, як зробити, щоб було смачно і корисно, ось головна тема проекту міських фермерів.

Серцем «зелених лабораторій» – є викладачі, які люблять свою справу, дітей і природу. Тож проект GreenLab-farm Karpus пропонує усім бажаючим підтримати ініціативу і робити «зелені лабораторії» в школах, дитячих садках, інших дитячих закладах. Повірте, це набагато легше, ніж може здатися на перший погляд.

На Dnipro Mini Maker Faire 21 квітня команда GreenLab-farm Karpus буде проводити уроки з свого простого садівництва, тож приходьте і шукайте їх стенд)