Перший Dnipro Mini Maker Faire пройшов і вся наша команда невимовно рада його успіху. Цей успіх був би просто неможливий без допомоги спонсорів, партнерів, гарячої участі всіх, хто приїхав показати свої проекти. Тому хочемо сказати всім велике ДЯКУЄМО!

Нашим головним партнером є компанія BOSH. Найголовніше для Maker Faire те, щоб його спонсори і партнери були однодумцями. Саме тому BOSH наш ідеальний помічник, порадник і учасник.

Неможливо собі уявити, щоб Dnipro Mini Maker Faire відбулася вже в 2018 без підтримки Відділу розвитку Дніпровської міської ради, та Національного Центру Аерокосмічної Освіти Молоді імені Макарова. До моменту, коли почалася робота з Міськрадою та НЦАОМУ було навіть не ясно на якій базі працювати, на кого спиратися, у кого питати про внутрішню “кухню” мейкерського Дніпра. З ними ж, все було просто і зрозуміло.

Окрім BOSH, з нами працювала промислова компанія ІНТЕРПАЙП, магазин РАДІОМАГ та toys4brain. Кожен учасник-партнер створив свою зону, де можна було не просто дивитися, а паяти, різати, будувати і вчитися.

 

Великим спасибі не можна минути жодного з учасників, які приїхали, привезли свої розробки та продукти, влаштували зони різноманітної активності, були готові вчити, розповідати, знайомити та залучати гостей ярмарку до свого улюбленого діла.

 

Ми дякуємо лекторам, завдяки яким лекційна зона мала насичену програму і розповідала про теми від краудфандингу, до перспектив розвитку ракетних двигунів. Віримо, що як є кому казати, то знайдуться і ті хто хоче почути, здатен підхопити і розвиватися разом.

Також дякуємо волонтерам. Волонтери стали великою допомогою для команди в організації простору, його підготовці та модерації події.

Дякуємо всім, зустрінемося наступного року!