Dnipro Maker Faire запрошує до участі у події спонсорів.

Нам потрібна ваша підтримка, а вам потрібна наша платформа. Справа розвитку креативних, новітніх індустрій в Україні прибуткова і тому ми всі тут.

Для участі на правах спонсорів ми розробили пакет пропозицій.

  • Золотий спонсор* одержує, як ви здогадалися, пріоритетне розміщення його лого на квитках, афішах, рекламних стендах, бейджах і всьому що тільки можна собі уявити. Він одержує брендований стенд на самому видному місці, 100 квитків на подію і подяку у соціальних мережах Dnipro Maker Faire, на сайті Dnipro Maker Faire і з уст всієї команди DniproMaker Faire.
  • Срібний спонсор* одержує майже всі переваги Золотого спонсора, тільки після Золотого спонсора. Це означає розміщення логотипів на сайті, на квитках, на бейджах, інформацію в розділі партнери + 50 квитків на подію. Срібний спонсор звісно зможе обрати собі місце для стенду одним з перших і в тому місці де йому сподобається, а також нашу повагу, любов і підтримку, бо ми любимо всіх наших спонсорів.
  • Бронзовий спонсор*, за логікою нашої політики, отримає те ж саме, що й срібний спонсор, але вже після нього. Ваше лого ми розмістимо на всіх промо-матеріалах, індивідуально обговоримо умови розміщення вашої демо-локації. Бронзовий спонсор отримує 20 квитків на подію.
  • Спеціальний партнер* – якщо вам не подобається слово спонсор, запрошуємо стати нашим спеціальним партнером. Спеціальний партнер одержує повноцінне інформаційне висвітлення на всіх інтернет ресурсах Dnipro Maker Faire.
  • Maker’s friend благочинний внесок* – це ще одна опція для всіх, хто хоче доличитися до великою майкер сім’ї.

*Подробиці спонсорського пакету ви можете дізнатися у Світлани Бовкун (+380672427856; mail: contact@makerhub.org)

Ми вдячні всім, хто просто зайшов на цю сторінку, хоча не мав планів або можливості стати нашим спонсором. Ми вдячні тим, хто зайде, прочитає і стане нашим спонсором, партнером, чи другом. Ми однозначно цінимо всіх, хто небайдужий до теми мейкерства.