Лекційна програма Dnipro Mini Maker Faire 2018

 

Лекційна програма Dnipro Mini Maker Faire 2018 познайомить вас з самими різноманітними питаннями. Частина спікерів буде говорити про космос і технології, інша про PR  та фінансування маленьких проектів. Нижче подробиці про те, що і коли можна послухати

 

12:00 –  Яніка Мерило, заступник голови Дніпровської міської ради, розповість про “Пошук інвестора для проекту. Як це зробити”.

Треба розуміти, що інвестор і кошти, які ви залучите через краудфандинг – це зовсім різні речі.

 

Чекаємо, що пані Яніку розповість багато цікавого, адже гарний інвестор – це не одноразова виплата, це підтримка яку можна використовувати на достатньо великому відрізку часу, щоб поставити проект як-то кажуть “на ноги”.

 

12:30 –  Максим Ткаченко, співзасновник Space Cluster  та засновник інкубатора SPACE HUB. DNІPRO SPACE CLUSTER – це великий, важливий проект, який ставить на своїй меті розвиток космічної індустрії в регіоні і далі аж до зірок)

DNІPRO SPACE CLUSTER – це великий, важливий проект, який ставить на своїй меті розвиток космічної індустрії в регіоні і далі аж до зірок)

Максим Ткаченко збере в своєму виступі напевно самі цікаві теми зі сфери космічних технологій в світі і Дніпрі. Він розповість про Hyperloop, Dnipro Space Park, Space Tour UA, DNІPRO SPACE CLUSTER – Новий український космос.

 

13:00 – Степан Василів – молодший науковий співробітник ІТМ НАНУ і ДКАУ та провідний фахівець НЦАОМ ім. О. М. Макарова розповість про те “Як і для чого працюють ракетні двигуни, та дещо про перспективи”.

Національний Центр Аерокосмічної Освіти Молоді імені Макарова в цьому році став не тільки одним з головних партнерів нашого фестивалю, а й його активним учасником.

По-перше, локація. По-друге, єкскурсії справжнім космічним центром. По-трете, спеціаліст центру власноруч покаже і розкаже про те, що турбує кожного, хто марить космосом – про двигуни.
Думаємо, що полетимо!!!

 

13:30 – Валерія Лавренко, викладач та ентузіаст історії визвалася розповісти про небальний шлях вивчення історії.

Валерія переконана, що ігрова форма набагато спростить навчальний процесс не тільки для дітей, а й для дорослих. Тож приходьте послухати її лекцію про те “Як вивчати історію граючись” на прикладі настільних ігор.

 

 

14:00 – Станіслав Самикін переконаний, що “Всі діти мейкери або як fab labи замінять школи”. Історія Станіслава тим цікавіша адже він буде розповідати про власний досвід взаємодії з проектом Skills Room.

Skills Room – це місце зустрічі друзів, що захоплені технічною творчістю, винахідництвом та мейкерством. Лабораторія, майстерня, учбовий клас та геймерський клуб одночасно.

Станісла прийшов в fab lab Skills Room з власною дитиною. Тут він зімг оцінити всі переваги освіти попри школу на власні очі і руки, адже просто сидіти і дивитися у справжньому fab lab неможливо.

 

14:30 – Надія Карплюк, агентка краудфандингової платформи “Спільнокошт“, бізнес-тренер з розвитку підприємництва, тренер з розвитку креативного мислення, магістр економіки та психології.

Надія розповість про “Краудфандинг – як альтернативне джерело фінансування проектів”. Ця лекція потрібна всім і кожному, хто хоче вийти за рамки свого хоббі, та зробити повноцынний продукт/налагодити сервіс.

Краудфандинг може стати самою першою сходинкою на шляху до вашого бізнесу, а може просто допомогти зробити один вартий проект і привернути увагу до важливого для вас питання. Надія, розкаже як.

 

15:00 – Ігор Джебян, співзасновник Студії реконструкції тіла Хаду, майстер Федерації Хаду. Ігор буде говорити про “Здоровий Біохакінг”. Щоби зацікавити вас ми попросили у Ігора сказати пару слів на тему того, що власне він розуміє під поняттям біохакінг, бо IT шники вже мабуть напряглися:

Людина – це найкрутіший біокомпютер. Наше тіло – самодостатня система, живе втілення природної гармонії. Коли ми хворіємо, або погано почуваємося, то винуватимо віруси, важку роботу, стреси, вік, брудне повітря тощо. Хоча насправді ми самі псуємо власну еко-систему та порушуємо баланс, адже  ігноруємо  сигнали, які подає наш організм. Як навчитися розуміти себе?  Як досліджувати й контролювати свій ресурс? Як постійно  розвивати свої здібності та вивести на новий рівень свою працездатність?

15:30 – Алла Лаврентьєва, експерт з комунікації. Одне діло щось зробити, зовсім інше це все продати, або хоча б презентувати широкому загалу і тут без PR нікуди не проб’єшся. Тема Али – “Сила PR: велике визнання невеликої справи”. Сама спікер про питання PR каже:

Всі знають, що з репутацією не народжуються – її будують. У багатьох компаніях цим займається цілий PR-департамент. А що робити тим, у кого невеличка справа і маленька кількість персоналу? Повірте, це той самий випадок, коли розмір не має значення, адже у вас є щось таке, чого бракує великому бізнесу.  Я працювала 13 років в Київстар, а зараз моя команда – це всього шість осіб. Проте я точно знаю:   грандіозну репутацію може мати навіть маленька справа,  секрет в … зустрінемося на лекції і розповім)

 

16:00 – Ігор Гомілко, керівник лабораторії робототехніки Noosphere Engineering School, Дніпро. Ігор розповість про “Noosphere Engineering School – як центр мейкерства”.

Центр досліджень та проектної діяльності. Каталізатор проривних інновацій на межі науки та бізнесу. Компанія працює в напрямках: розробки ігор, робототехніки та електроніки, оптимального проектування та конструювання, технологія виробництва.